Hakkımızda

Firmamızın Kent Mobilyaları ve Çocuk Oyun parkları alanında kısa sürede söz sahibi olmasını müşteri memnuniyetini öncelik edinmesine sonrasında ise sağlıklı  ve kaliteli malzeme ve uzman ekibine borçludur. Firmamız 2007 yılı sonlarına doğru kurulmuş olup, tecrübesini ve bilgi birikimlerini kendi markasıyla siz müşterilere ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Kurulduğu günden itibaren sürekli daha iyiyi başarabilme amacıyla hareket ederek kalite ve hizmetini sürekli artıran firmamız, her geçen yıl personel, makine, teknoloji yatırımlarının yanı sıra, üretim sahasını da sürekli geliştirmiştir.  Zonguldak merkezli hizmet veren firmamız küçük bir ofiste tek başına çıkılan bu yolda 4 Ayrı Ofis ve imalat Parkurları ile  kendini geliştirmiş ve kısa zamanda  kurumsallaşma yolunda ilerleyen bir firma halini almıştır.

Yurt içi 81 vilayete, bir çok ilçe, belde ve köye kent mobilyaları ve çocuk oyun alanı malzemeleri ulaştırmakla kalmayıp 2017 yılı sonu itibariyle farklı illerimizde Kamu Kurumları, Okullar, Belediyeler, Askeri Kışlalar ve Modern  yerleşkelerde çeşitli kent mobilyaları,  çocuk oyun parkı malzemeleri kurulumları yapmıştır

Gelişen teknolojiyi araştırmacı ve girişimci ruhuyla takip eden uzman kadromuzla sizlere en estetik ve kaliteli şekilde ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Kaliteli üretimin yanında sağlık, ergonomi ve fonksiyonelliğede önem vererek en iyi ürünü  çevremize kazandırmak için emek vermekte ve çaba sarf etmekteyiz.